<< Önceki Sayfa

 
Milletvekili Salih Fırat’tan Hastane Ziyareti
 
 
AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr. Salih Fırat, Adıyaman İl Sağlık Müdürü Dr. Erdoğan Öz ve beraberindeki heyet Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret etti.
 
 
 
 
 
Hastane idari personeliyle kahvaltıda bir araya gelen Adıyaman Ak Parti Milletvekili DrSalih Fırat, Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç.Dr. Fatih Doğan, Başhekim Yardımcıları ve Hastane Müdürleri katıldı.
 
 
 
 
Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesini ziyaret eden Adıyaman Milletvekili Salih Fırat, Başhekim Doç.Dr. Fatih Doğan’dan sağlık çalışmaları hakkında bilgi aldı. Milletvekili Fırat, daha sonra hastanede yapımı biten uyku laboratuvarı, kornea nakil birimi, peyzaj çalışmalarını ve yeni yapılacak olan 300 Yataklı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesinin arazisinde incelemelerde bulundu daha sonra hasta ve hasta yakınlarını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
 
 
 
 
Ziyarete ilişkini açıklamada bulunan Milletvekili Fırat, “İnsanlarımız bizim için çok değerlidir. Ziyaretlerimiz esnasında hastalarımızın memnun olduğunu gördük. Hastalar, hasta yakınları, çalışanlarımız ve doktorlarımız verilen hizmetten son derece memnun olduğunu görmek bizi sevindirdi. Hastane Yönetimine ve çalışanlarına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
 
 


444 38 33-444 EV DE

Evde Sağlık

Karmed Wado

Karmed Web Hbys

Karmed Web Pacs

Laboratuvar Sonuçları

Online Randevu

Satın Alma